Volikogu muutis Pärnu arengukava

27/09/2019

Tagasi

Pärnu linnavolikogu muutis elanike ettepanekuid arvesse võttes linna arengukava, milles on eesmärgid seatud kuni aastani 2035.
Ühinenud omavalitsuse arengukava koostati 2018. aastal. Igal aastal vaatab volikogu arengukava üle, võttes sealt välja seni tehtu ning lisades uusi algatusi ja investeeringuid.
Aastateks 2020-2024 on koostatud arengukava tegevuskava, mille hinnanguline maht on 68,90 miljonit eurot. Linnaeelarvest on kavandatud rahastada tegevusi 55,92 miljoni euro, lisaallikate arvelt 12,98 miljoni euro ulatuses.
Olulisemate või suuremate uute tegevustena on tegevuskavasse lisatud uute pargialade arendamine ja vanade parkide rekonstrueerimine, laste mänguväljakute rajamine või rekonstrueerimine, jäätmejaamade ehitamine, keskranna täiustamine, Paikuse kergliiklusteede valgustuse üleviimine LED valgustitele, Audru kultuurikeskuse arendamine, Metsa 3 hoone renoveerimine, mobiilse noorsootöö teenuse loomine, Rääma põhikooli renoveerimine, noorte vabaajakeskuse renoveerimine, asendusõpetajate ja noorte õpetajate programmide käivitamine jpm.
Arengukava avalikustamise ajal tehti sellesse 66 täiendus- ja muudatusettepanekut.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background