Vahetund.ee kutsub lapsed liikuma

02/03/2020

Tagasi

Pärnumaal on vahetund.ee projektiga liitunud 24 kooli: Audru Kool, Jõõpre Kool, Paikuse Põhikool, Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, Pärnu Rääma Põhikool, Pärnu Vanalinna Põhikool, Pärnu-Jaagupi Põhikool, Uulu Põhikool, Virtsu Kool, Koonga Kool, Lõpe Kool, Juurikaru Põhikool, Pärnjõe Kool, Tootsi Lasteaed-Põhikool, Surju Põhikool, Are Kool, Tõstamaa Keskkool, Lihula Gümnaasium, Vändra Gümnaasium, Kilingi-Nõmme Gümnaasium, Sindi Gümnaasium, Lindi Lasteaed-Algkool, Vahenurme Lasteaed-Algkool ja Kergu Lasteaed-Algkool.

Projektijuht Kee Abel selgitas, et koolidesse tuuakse tagasi vanad head mängud kummikeks ja footbag.
Spetsiaalsed projektipõhised värvika kujundusega kastid sisaldavad lisaks keksukummidele ja footbagidele ka mõlema mängu juhendeid ja õpetusi.
Mängudes on erinevad tasemed, mis nõuavad harjutamist ja keskendumist ning samuti tekitab see võistlusmomenti.
Lehel vahetund.ee saavad koolid projektiga liituda, samas leiab koolide nimekirja, keda rahaliselt toetada. Projekti summa on igas koolis erinev, sõltudes laste arvust ja ruumide paigutusest. Keskmiselt on iga 100 lapse kohta arvestatud 15 keksukummi ja 12 footbagi palli, lisaks karbid ja trükised mängujuhenditega. Oma toetuse saab teha pangaülekandega. Lisainfot leiab konkreetse kooli alalehelt.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background