Uue Kunsti Muuseumis näeb Jaapani lastefilme

07/10/2019

Tagasi

Täna, 8.oktoobril, näeb Uue Kunsti Muuseumis tasuta kahte Jaapani lastefilmi.
Algusega kell 12.00 näeb teost “Pop in Q”.
Noored tüdrukud hakkavad lahendab ülemaailmset kriisiolukorda. Miyahara Naoki on nende missiooni eestvedaja. Isumi, kes on põhikooli õpilane leiab “aja fragmendi” ookeanist. Kui Isumi võtab selle kätte, näeb ta tundmatut maailma laiumas ta ees. Selles tundmatus maailmas kohtub ta veidra olendi Pokoniga. Pokon hoiatab, et maailm on ohus, sest aeg võib peatuda. Isumi koos nelja sõbraga asub maailma päästma. Film on kuulsa Toei Animation 16.sünnipäevale pühendatud. Film on jaapani keeles, inglise k. subtiitritega.
Kell 14.00 algab Mameshiba Cubbish Puppy.
Film räägib Ichiro-nimelisest kutsikast ja 35-aastasest mehest Jirost. Jiro elab oma vanemate juures. Pärast isa surma kaob ta ema ja Jiro
läheb teda otsima. Ühel päeval kohtub 35-aastane Jiro, kes ei ole kunagi kodulinnast lahkunud, ootamatult Ichiro-nimelise kutsikaga. Kutsikast saab tema teejuht kodunt põgenenud ema otsingul. Tuleb välja, et tema ema saatis kutsika Jiro juurde, et ta emale järele tuleksFilm baseerub telesarjal, mis näitab keskealise mehe Jiro ja kahekuulise kutsika ühist teekonda. Nad otsivad Jiro ema, kes on kodunt ära jooksnud. Filmis teevad kaasa paljud tunnustatud näitlejad, kes on üles astunud paljudes populaarsetes filmides ja sarjades. Film on jaapani keeles, inglise k. subtiitritega.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background