Turismiasjalised arutavad kriisist väljumise teemadel

08/05/2020

Tagasi

Nädala pärast reedel, 15. mail kell 9-12, toimub Pärnu turismiasjaliste kevadseminar “Valmistume hooajaks vol17”. Seminari alapealkirjaks on “Kuidas ja kuhu?!” ning selle toimumiskohaks on e-keskkond Worksup.com
Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse eestvedamisel kogunevad suvpealinna turismiasjalised seminarile igal kevadel. Seekord toimub kokkusaamine eriolukorra tõttu virtuaalruumis ja mõnevõrra teise rõhuasetusega kui muidu, kuid turismiettevõtjate huvi kokkusaamisel osaleda ei ole kuhugi kadunud, pigem vastupidi – juba nädalapäevad enne seminari on oma osalemissoovi kinnitanud ligemale sadakond turismivaldkonnas tegutsevat Pärnumaa ettevõtjat.
Tänavusel seminaril käsitletavad teemad puudutavad sihtkoha turundamist, koostööd ja tulevikuplaane, ent ennekõike on fookuses COVID-19 viiruse levikust põhjustatud kriisist väljatulekuga seonduvad küsimused.
Seminaril esinevad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskuse direktor Liina Maria Lepik, Tartu linna turundusjuht ja SA Tartumaa Turism juhataja Helen Kalberg, Visit Levi tegevjuht Yrjötapio Kivisaari Soomest, MTÜ Eesti Konverentsibüroo tegevjuht Kadri Karu ja Pärnu abilinnapea Rainer Aavik.
Kõigil osalejatel on võimalik ettekandjaile küsimusi esitada ja aruteludes kaasa lüüa. Seminari lõpus toimub paneeldiskussioon teemal “Turismisihtkoha turundamine”.
Worksup rakendusse, kus seminar toimub, saab siseneda veebilehitseja kaudu telefonist, tahvelarvutist või arvutist. Rakenduses tuleb sisestada sündmuse-ID (event ID), milleks on PARNUMAA.
Seminaril osalemiseks tuleb end registreerida, seda saab teha siin<https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxXloNFuFEmxSZHYaPGHrVL2f1SgpRinZJaFbM6fWwQYWSag/viewform>.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background