Töötukassa toel on õppima läinud rekordarv töötavaid inimesi

07/10/2019

Tagasi

Selle aasta üheksa esimese kuu jooksul on töötukassa kaudu koolitustele läinud üle 3200 töötava inimese. Parim tulemus sündis septembris, kui koolitustel alustas üle 1100 töötava inimese, seda on rohkem kui kunagi varem.
Täna alanud töötukassa julgustuskampaania „Kättevõtmise asi“ on suunatud eelkõige neile inimestele, kes ei ole põhi- või keskkoolist saati õppimisega tegelenud, kelle sissetulek on Eesti keskmine ja sellest madalam. Karin Andre lisab, et paljud meist ei ole igapäeva toimetuste kõrvalt, lapsed, pere, töö, leidnud aega enda oskuste arendamisse panustada. Kindlasti on nüüd õige aeg enesetäiendamisele mõelda ja uurida töötukassa võimalusi.
Karjäärinõustamisel on sel aastal üheksa kuu jooksul osalenud üle 12 000 töötavat inimest. Enamik inimesi ei pöördu karjäärinõustaja poole küsimusega kuidas karjääriredelil ülespoole liikuda, vaid uurivad mida tasuks õppida, et tuleviku osas end kindlamalt tunda. Töötukassa karjäärinõustaja teab millist oskust tasub arendada ja mida tööturg tulevikus vajab.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background