Teekatete uuendamine Pärnus ja osavaldades jätkub

30/09/2020

Tagasi

Pärnu linnavalitsus uuendab Pärnus ja tema osavaldades teekatteid veel ligi miljoni euro eest, suurem osa töödest tehakse ära sügisel, osavaldade teede pindamised jäävad kevadesse.
Linnavalitsus korraldas teekatete ehitus- ja pindamistöödeks riigihanke, mille võitis keskuslinnas AS TREF Nord ning Audru, Paikuse ja Tõstamaa osavallas AS Eesti Teed. Teetööde eeldatav algus on selle aasta oktoobris, riigihanke tingimuste kohaselt peavad need Pärnus olema lõppenud novembri keskel. Sama tähtaeg on osavaldade teekatete aluste ehitamisel, pindamise võib lõpetada 1. juuniks.
Pärnus remonditavate sõidu- ja kõnniteede maht on ligi 19 400 ruutmeetrit, tööd lähevad koos käibemaksuga maksma 319 975 eurot. Tööd jätkuvad Riia maanteel, teekatet uuendatakse veel A. H. Tammsaare puiesteel Kanali ja Aia tänava vahel ning Raja, Uus, Merimetsa, Kiige ja Kolde tänava erinevatel lõikudel.
Audru osavallas on kavas uuendada erinevaid lõike Merepiiga teel, Ringi, Tööstuse ja Kalda tänaval, Ääremetsa ja Meremetsa teel, Meremetsa põigus, Kullimänniku teel, Jõõpre kooli teel, Murru-Mütsi teel, Rebase teel, Oksa tänaval, Linnamäe, Endla ja Tammeoja teel, Ahaste põik teel, Tormi, Pärna, Tuule ja Langu teel. Tööde maht on ligi 51 728 ruutmeetrit ja need lähevad maksma 155 272 eurot.
Paikuse osavallas ehitatakse ja pinnatakse erinevaid lõike Aiandi, Kõvatooma, Pargi, Tammuru tehnoküla ja Juhaselja-Mägi teel. Tööde maht on ligi 26 235 ruutmeetrit ja need maksavad 165 057 eurot.
Tõstamaa osavallas uuendatakse Vana-Vaiste, Kordoni-Peenri, Konksi, Murumardi, Nautsi ja Kõpu-Kavaru teed. Tööde mahuks on 42 827 ruutmeetrit ja need maksavad 260 478 eurot.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background