Teatejooks pani õla alla Haapsalu ratastoolikasutajate tegevuspargi toetuseks

23/08/2018

Tagasi

Haapsalus valmistutakse ratastoolikasutajatele kohandatud tegevuspargi avamiseks. Park antakse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse külastajate ning linnaelanike ja -külaliste kasutusse.
Tegemist on lisavõimalusega nendele inimestele, kes õnnetu juhuse või haiguse tõttu vajavad liikumiseks ratastooli. Pargi atraktsioonid aitavad nii väikestel kui ka täiskasvanud ratastoolikasutajatel tunda rõõmu värskes õhus liikumisest. Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse taastusravipatsientidele pakub tegevuspark uusi võimalusi mitmekülgsemateks ja huvitavamateks treeninguteks.
Ratastoolikasutajate tegevuspargi rajamiseks koguti raha erinevate heategevusprojektidega. Teiste hulgas kutsus pargi toetuseks annetusi tegema 10. mail toimunud Teatejooks, mis 12 000 osalejaga on Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus.
Tänavune Teatejooks kogus annetustena 3000 eurot, mille eest soetati parki juurde üks lisaatraktsioon.
Teatejooksud liikumisvõime kaotanud laste toetuseks jätkuvad. 2019. aastal 9. mail toimub Teatejooks juba 14. korda. Annetada on võimalik aastaringselt, helistades heategevusnumbrile 900 7777, mille kõne hind on 7 eurot või teha www.teatejooks.ee<http://www.teatejooks.ee> veebilehe kaudu annetus heategevuskontole.
Ratastoolikasutajate tegevuspark asub Haapsalu promenaadi ääres. Park avatakse reedel, 24. augustil kell 11.00.
Teatejooksu korraldab MTÜ Tallinnmeeting, mis on ellu kutsutud spordiürituste ja võistluste korraldamiseks. Teatejooksu suurtoetaja on Kalevi Mesikäpp, toetajad Kultuurkapital, Tallinna linn, Tartu linn, Rademar ja Eesti Kergejõustikuliit.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background