Tasuta bussid viivad avatud taludesse ka sel aastal

09/07/2019

Tagasi

Neljapäeval, 11. juulil on alates kell 13.00 www.avatudtalud.ee lehel võimalik registreeruda avatud talude päeva tasuta bussireisidele. Sel aastal on registreerumiseks avatud viis eestikeelset ja üks venekeelne bussireis.
Avalikkusele suunatud tasuta bussireise korraldab Eesti Põllumajandus- ja Kaubanduskoda (EPKK). Korraga saab broneerida neli piletit.
Sel aastal otsustas Maaeluministeerium koostöös Eestimaa Talupidajate Keskliiduga (ETKL) pakkuda mõned bussireisid otse neile, kes sellest kõige rohkem puudust võivad tunda. Seetõttu said võimaluse talude külastamiseks Vinni, Haiba ja Tartu Käopesa lastekodu ning Keila SOS Lasteküla lapsed, erivajadusega lapsed Viira Kodust ja Rae vallast ning Tori ja Rae valla suurpered. Kokku sõidab taludega tutvuma kaheksa bussitäit lapsi.
Eestimaa Talupidajate Keskliit soovib tänada ettevõtteid ja talusid, kes andsid oma panuse laste bussireiside heaks.
Avatud talude päeval osalevaid talusid ja nende programme näeb veebilehelt www.avatudtalud.ee.

Talusid aitab üles leida mobiilirakendus Navicup ning talude mitmekesisuses hõlbustavad orienteerumist avatud talude päeva ametlik meediapartner Maaleht ja suur sõber TV3. Avatud talude päev avatakse piduliku golfilöögiga 20. juulil kell 14 Maamehe Golfi talus Võrumaal. Üritus on tasuta ja kõik on oodatud.
Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium, Põllumajandusuuringute Keskus, Eestimaa Talupidajate Keskliit ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda. Avatud talude päeva korraldamist rahastatakse Eesti maaelu arengukavast 2014-2020 ja Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background