Tantsulavastust “Sisesosinad” saab vaadata viimaseid kordi

12/09/2018

Tagasi

Endla teatri kaasproduktsioonis sündinud tantsulavastuse “Sisesosinad” viimased etendused Pärnus, Haapsalus ja Tallinnas.
“Sisesosinad” on esimene tantsulavastus, mida Endla teater on kaasproduktsioonina välja aidanud tuua. Möödunud kevadel etendus see neljal korral Pärnu Endla teatri Küünis , lisaks veel Viljandis ja Rakveres. Käesoleval sügisel ootab etendajaid kolm viimast etendust Pärnu Endla teatri Küünis (16.09 kell 19.00), Haapsalu Kultuurikeskuse teatrisaalis (28.09.2018) ja Tallinnas Kanuti Gildi SAALis (3.10 kell 19.30).
„Sisesosinad“ jutustab lugusid meie tänasest päevast, hetkedest, mida ilmselt on kogenud paljud. See on lugu situatsioonidest, mis suunavad meid tarbima ja soetama midagi, mida me tegelikult ei vaja; tehislikest olukordadest, mis muudavad meie mõtlemisvõimet; väljastpoolt tulevatest „sosinatest“, mis kontrollivad meie elu ilma, et seda tahaksime.
Idee, koreograafia, lavastus, esitus: Annika Viibus, Kardo Ojassalu, Evelyn Piirak ja Karoline Suhhov, visuaal- ja valguskunstnik Rommi Ruttas, heliline ja muusikaline kujundus ning esitus Argo Vals, kostüümikunstnik Karin Sülluste.
Esietendus 20.02.2018 Endla Teatris


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background