Täna toimuvad HUUB-is arutelud

16/09/2020

Tagasi

Täna õhtul toimub noorte- ja innovatsioonikeskuses HUUB kaks põnevat arutelu, kuhu on kaasa rääkima oodatud kõik huvilised.
Kell 17:00 algab ideede genereerimise üritus “Kujunda ise Pärnu sügis!”. Üritus on mõeldud kõigile noortele, kes tunnevad, et tahaksid Pärnus või oma isiklikus elus midagi uut ära teha – olgu see mõni uus hobi, harjumus, mõne ürituse korraldamine, ettevõtmine või lihtsalt soov teada rohkem ja oma mõtetega panustada. Ajurünnakut veab eest elustiiliettevõtja Errit Kuldkepp.
Kell 19:30 jätkub õhtu MTÜ Tunne läbiviidava 20-30aastaste pärnumaalaste aruteluõhtuga. Vabaühendus viis selle sihtrühma seas läbi küsitluse, millele sai 236 vastust. Küsitluse vastustel loodi statistika, mis annaks selgema pildi selle sihtgrupi tööelust, kogukonna olulisusest ja
kultuurielust. Täna õhtul on selle sihtgrupi noored või inimesed, kes 20-30aastaste tegemistest huvitatud, oodatud HUUBi. Koos arutatakse tulemuste najalt, milline on unistuste Pärnu ning milliseid samme saaks teha nii indiviid kui MTÜ Tunne nende muutuste poole. Oluline on eelnev registreerimine:
https://fienta.com/et/20-30aastaste-parnumaalaste-aruteluohtu.
Üritusi rahastab Eesti Noorteühenduse Liit, Haridus- ja Teadusministeerium ja Haridus- ja noorteamet.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background