Täna on viimane päev esitada kandidaate Aasta Suurpere konkursile

13/05/2020

Tagasi

Veel viimast päeva on võimalus esitada kandidaate Aasta Suurpere konkursile, mille võitja saab 7000 euro suuruse stipendiumi ning tiitli Aasta Suurpere 2020.
MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit koostöös Bigbankiga ootab üheteistkümnendat korda toimuvale Aasta Suurpere konkursile osalema Eestimaa nelja või enama lapsega perekondasid, kes on toimekad, tegusad ja eeskujuks teistele. Kandideerima oodatakse peresid, kus vanemad panustavad oluliselt laste heaolusse ja arengusse.
Traditsioonilist Suurperepäeva, mis on toimunud juba 15 korda, sellel aastal ei korraldata, kuid traditsioonide jätkamiseks antakse tiitel ja stipendium siiski välja. Aunimetus antakse üle 24. mail eetrisse jõudvas “Hommik Anuga” saates.
Kandidaate Aasta Suurpere 2020 tiitlile võivad esitada kõik Eesti inimesed – suurpere töökaaslased, pereliikmed, tuttavad ja sõbrad, täites selleks Eesti Lasterikaste Perede Liidu veebilehel vastava vormi.
Eesti Lasterikaste Perede Liit on loodud 1996. aastal eesmärgiga toetada lasterikkaid peresid Eestis. Organisatsiooni kuulub 19 ühendust, kes koondavad enda alla perekonnad, kus lapsi on kasvamas neli ja enam.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background