Täna ja homme toimub online mess Suveks tööle

17/04/2019

Tagasi

Esmakordselt toimub „Suveks tööle“ mess online–keskkonnas, messi virtuaalsed uksed on avatud 17.-18. aprillil. Mess on mõeldud eelkõige 13-26 aastastele noortele suveks töö või vabaaja tegevuse leidmiseks.
Tööandjate huvi on olnud väga suur ja messil pakub noortele tööd ligi 160 ettevõtet. Tööpakkujate seas on esindatud kõik maakonnad. Lisaks on esindatud mõned välismaised tööpakkujad, samuti saab lähemalt tutvuda maleva pakkumistega.
Tööpakkumisi on väga erinevaid – näiteks lennukite maapealne teenindaja, füüsalite kasvataja või kassikohviku töötaja. Samuti võib töö valimisel lähtuda huvitavast töökeskkonnast, näiteks võib töötada muuseumis, ratsatalus, rannakohvikus või seikluspargis jms.
Suurest infohulgast sobiva tööandja ja tööpakkumise leidmiseks on olemas filtrid, mille alusel saab enda vanuse järgi sobivaid töökuulutusi kiiremini üles leida.
Kuidas kandideerida? Nagu ka tavamessil, tuleb võtta aega infoga tutvumiseks. Tööandjad pakuvad erinevaid mooduseid, kuidas kandideerida ja oma CV saata. Vajadusel saab iga tööandjaga suhelda chat´i teel ja küsida lisaküsimusi. See on mugav võimalus otse tööandja kontaktisikuga suhelda : nt võid saata e-kirja koos enda CV-ga, suhelda SKYPE-is või Facebooki Messengeris, helistada. Samuti on iga tööandja kontaktid olemas tööandjat tutvustava teksti all lehe allosas.
Messi korraldavad Eesti Töötukassa ning Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Mess toimub aadressil http://www.toomess.ee/suvekstoole


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background