Tammsaare puiesteel uuendatakse tammealleed

13/09/2019

Tagasi

Seoses tulevase Pärnu sisejulgeolekukompleksi ehitamisega võetakse endise kasarmukompleksi juurest maha 23 tamme.
Vanade puude mahavõtmine algab 23. septembrist. Esmalt rajatakse Riia maanteelt piki Tammsaare puiestee äärt kanalisatsioonitrass ja teised vajalikud kommunikatsioonid, hiljem hakatakse Riia maanteed ning Riia maantee ja Kooli tänava vahelist sõiduteed laiendama.
Mõlemale poole Tammsaare puiesteed ehitatakse uued kõnniteed, mille äärde istutatakse 34 uut tamme. Ehitustööde tõttu piiratakse Tammsaare puiesteel liiklust, kuid tänavat täielikult kinni ei panda.
Tulevikus on Tammsaare puiestee selles lõigus mõlemas suunas kaks sõidurada, millest keskmised on kolme ning äärmised kolme ja poole meetri laiused. Autojuhtidel on rohkem ruumi vasakpööreteks. Riia maantee ristmikule rajatakse uued mahapöörded, et autod saaks paremini Tammsaare puiesteele keerata. Kergliiklustee on kasarmu pool nelja ja Mai elamurajooni pool kolme meetri laiune.
Pärnu sisejulgeolekukompleks valmib 2021. aasta esimeses kvartalis. Uude asukohta kolivad Politsei- ja Piirivalveameti, Päästeameti, Häirekeskuse, Kaitsepolitseiameti ning siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) Lääne piirkonna regionaalsed üksused. Samuti asuvad seal tööle sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna töötajad.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background