Tammsaare puiestee on liikluseks avatud

21/07/2020

Tagasi

Pärnus on taas liikluseks avatud Tammsaare puiestee Kooli ja Kanali tänava vaheline lõik, mis oli tänava rekonstrueerimise tõttu suletud.
Rekonstrueeritud tänavalõigul on ligi kaks nädalat kiiruspiirang 30 kilomeetrit tunnis, sest tegemata on teekattemärgistus. Värskelt asfalteeritud tänaval ei saa teekatet kohe märgistada, seda tehakse kahe nädala pärast. Teekatte markeerimise ajal liiklust ei suleta.
Tänavalõigu uuendamine maksis ligi 1,1 miljonit eurot, töid tegi Viamer Grupp OÜ. Rekonstrueeritud lõigule pandi uus asfaltkate, ehitati tänava kesklinna poolsesse serva kõnnitee, rajati 16 uut ülekäigurada ja uuendati nelja bussipeatust. Mai tänava ristmiku juures asuva bussipeatuse asukohta on nihutatud veidi tennisehalli poole, sest varem segas see Tammsaare puiesteelt Mai tänavale keeramist.
Karja tänava ja Tammsaare puiestee ristmik on ehitatud laiemaks, ristmikul on kolm uut ülekäigurada. Lisaks Tammsaare puiesteele sai uue asfaltkatte Karjamaa tänava Tammsaare puiestee ja Aisa tänava lõik, Karjamaa tänavalt enam Tammsaare puiesteele keerata ei saa, sest see oli liiklusohtlik.
Esialgu pidi tänavalõik valmima 19. juunil, kuid kommunikatsioonide rajamise, asfalditehase rikete ja asfalteerimiseks sobimatute ilmade tõttu lükkus tööde lõpetamine edasi. Lisaks teekatte markeerimisele on rekonstrueeritav tänavalõik vaja veel haljastada ja koristada.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background