Suvepealinnas jätkub tänavakatete uuendamine

23/07/2020

Tagasi

Täna ja homme asfalteeritakse Pärnus Riia maanteel maantee Rähni tänava ja Tammsaare puiestee vahelise lõigu linna sisenevat suunda, esmaspäeval algavad tööd Pikal, järgmise nädala kolmapäeval Jannseni tänaval.
Suvepealinnas uuendatakse teekatet paljudel tänavatel: Turba, Saare, Marjametsa, Peetri, Rohu, Männi, Rohelise jt tänava erinevatel lõikudel. Neist pikim on Riia maantee, kus on kavas teekatet uuendada Rähni tänavast Haraka tänavani.
Praegu näeb Riia maanteel üles freesitud lõike Rähni tänavast kuni Maximani. Neljapäeval ja reedel hakatakse asfalteerima maantee Rähni tänava ja Tammsaare puiestee vahelise lõigu linna sisenevat suunda, sama tänavalõigu linnast väljuv suund on juba asfalteeritud. Tööde ajal on neljarealise tee liiklus suunatud vastassuunavööndisse.
Reedel hakatakse freesima Seedri ja Ringi tänavat ühendavat Muru tänavat, mida järgmisel nädalal asfalteeritakse. Tööde ajal on tänav suletud ja ümbersõiduks on võimalik kasutada teisi ümbruskonna tänavaid.
Reedel on kavas freesida Kesklinna silla juures asuva Kalda parkla sissesõiduteed, mida järgmisel nädalal asfalteeritakse. Ehitaja TREF Nord AS on lubanud Tivolile ja sadamale juurdepääsu tagada.
Esmaspäeval algab Pika tänava teekatte uuendamine Vee ja Ringi tänava vahel. Liiklust kinni ei panda, tööd toimuvad kord ühel, kord teisel tänavapoolel.
Järgmise nädala kolmapäevast on plaanis hakata uuendama Jannseni tänava teekatet Uus-Sauga tänavast Siimu sillani. Ka seal jääb liiklus avatuks, kuid on teetööde tõttu häiritud.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background