Suvel toimuvad Lääneranna suvemängud

07/05/2019

Tagasi

Möödunud aastal esmakordselt toimunud Lääneranna valla suvemängud tulevad taas. Seekord võtab korralduse enda peale MTÜ Tuudi Külaselts koostöös Lääneranna Vallavalitsusega. Parimad sportlased selgitatakse välja 29. juunil Tuudi külaplatsil.
Suvemängude pidulik avamine toimub kell 10 ning esimene ala, milleks on pendelteatejooks, toimub kell 10.30. Kavas on kokku 7 meeskondlikku ja 4 individuaalala.
Meeskonnad saavad mõõtu võtta pendelteatejooksus, erinevates pallimängudes, köieveos ja mälumängus. Individuaalselt saab võistelda nooleviskes, discgolfis, viimase mehe jooksus ja kuulijännis.
Suvemängudele on oodatud osalema Lääneranna valla erinevate piirkondade võistkonnad ja üksikssportlased. Võistleja peab elama, töötama, õppima antud piirkonnas või olema pärit selle koha suve- või lapsepõlvekodust. Väiksemate külade puhul otsustab osaleja, millise piirneva kandi all ta võistelda soovib.
Lisainformatsioon, suvemängude juhend ja eelregistreerumine toimub läbi lääneranna ajalehe. Pidulik autasustamine toimub Tuudi kõlakoja ees, soovijatel on võimalus osa võtta Tuudi külapeost.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background