Sügiseks vahetatakse Pärnus välja ligi 860 tänavavalgustit

17/02/2020

Tagasi

Pärnus vahetatakse sügiseks välja ligi 860 tänavavalgustit, uued valgustid on energiasäästlikud ja nende valgustugevust on võimalik reguleerida.
Tööd maksavad ligi 2,6 miljonit eurot, millest 1,8 miljonit on Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondi toetus ja ülejäänu maksab linn. Tänavavalgustuse uuendamiseks korraldas linnavalitsus kaks riigihanget, millest viimase tulemused kinnitati linnavalitsuse istungil.
Karja tänaval, Mere puiesteel, Seedri, Toominga, Söödi, Muru, Esplanaadi, Papiniidu, Lao, Pae ja Energia tänaval asuvat 211 tänavavalgustit oli valmis kõige odavamalt välja vahetama Empower AS, kes küsis selle eest koos käibemaksuga 740 895 eurot. Tööd algavad pärast seda, kui pärast vaidlustusperioodi lõppu ettevõttega leping sõlmitakse ja peaksid kestma kuus kuud.
Kevadeks vahetab eelmise riigihanke võitja Leonhard Weiss OÜ välja ligi 650 tänavavalgustit, mis asuvad Riia maanteel, Kastani ja Mai tänaval, Mai tänavast mere poole jäävatel vahetänavatel, Laine tänaval, Perona Bowlingu juures, Metsa, Ravi ja Mere tänaval ning Papiniidu tänaval Riia maanteest tänava lõpuni. Tema tööde maksumuseks on 1 914 340 eurot.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background