Siseministeerium tunnustas teenistujaid ja koostööpartnereid

22/02/2020

Tagasi

Siseminister Mart Helme, rahvastikuminister Riina Solman ja kantsler Lauri Lugna andsid Eesti Vabariigi aastapäeva eel 102 ministeeriumi teenistujale ja koostööpartnerile üle teenetemärgid ning tänukirjad. Samuti autasustati rahvusvahelisel tsiviilmissioonil Eestit esindanud eksperti.
Ministeeriumi kuldteenetemärke ja hõbeteenetemärke antakse oluliste ja vääriliste teenete ning tulemusrikka koostöö eest.
Kuldteenetemärgi pälvis Sihtasutuse Kodanikuühiskonna Sihtkapitali juhataja Agu Laius kodanikuühiskonna arendamise ja sihtasutuse tulemusliku juhtimise eest.
Hõbeteenetemärgi said Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu suure panuse eest Eesti turvalisemaks muutmisel ja Päästeameti eesmärkide saavutamisel, Siseministeeriumi varahaldusosakonna nõunik Raiko Reimann kohusetundliku teenistuse ja silmapaistvate teenete eest, EELK Diakoonia ja Ühiskonnatöö SA juhataja Avo Üprus pikaajalise töö eest kodanikuühiskonna arendamisel ning Siseministeeriumi rahvastiku toimingute osakonnajuhataja asetäitja Terje Maurer vastutusrikaste projektide tulemusliku juhtimise eest.
Siseminister andis üle ka missioonimedali rahvusvahelisel tsiviilmissioonil Eestit esindanud eksperdile. Medali pälvis Janek Laaneväli, kes osales aastatel 2015–2017 NATO väljaõppemissioonil Afganistanis.
Missioonimedaliga saab tunnustada pikaajalisel rahvusvahelisel tsiviilmissioonil osalenud Siseministeeriumi või tema valitsemisala asutuse ametnikke ja töötajaid, samuti nende koostööpartnereid.
Siseministeerium tunnustab traditsiooniliselt teenistujaid ja koostööpartnereid Eesti Vabariigi aastapäeva eel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background