Sindi sularahaautomaadi varguse katses on kinni peetud kaks meest

16/09/2020

Tagasi

Politseinikud pidasid eile pärastlõunal kinni 24- ja 32-aastase mehe, keda on alust kahtlustada Sindi sularahaautomaadi varguse katses
Lääne prefektuuri kriminaalbüroo juht Nils Sempelson ütles, et mõlemal kinni peetud mehel on nii Rumeenia kui ka Moldova kodakondsus. Sempelsoni sõnul aitas politseinikud võimalike teo toimepanijateni viia operatiivne infovahetus ja tõhus töö info kogumisel.
Politseipatrull pidas mehed kinni, kui nad olid Eestist lahkumas. Sempelson lisas, et politseiuurijatel õnnestus koguda sedavõrd edasiviivaid tõendeid, mis aitasid kiirelt kindlaks teha sõiduki, millega mehed liikusid.
Uurijad on praeguseks tuvastanud ka meeste seose ühe teise sarnase juhtumiga, mis leidis aset septembri alguses Raplas. Sealgi üritati automaadist raha kätte saada, kuid tegu jäi pooleli.
Menetlustoimingud käivad ning asjaolusid selgitatakse alustatud kriminaalmenetluses edasi.
Ööl vastu 15. septembrit sai häirekeskus teate Sindis Jaama tänaval Konsumi juures toimunud plahvatusest. Sündmusele reageerinud politseinikud tuvastasid, et purustati kaupluse juures asuv sularahaautomaat eesmärgiga kätte saada sularaha.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background