SEB Heategevusfond toetab riiklikul hooldusel elavate laste õppimist 60 000 euroga

14/01/2020

Tagasi

SEB Heategevusfond avas õppestipendiumi 2020. aasta kevadise taotlusvooru noortele, kes omandavad haridust põhi-, kesk-, kutse- või kõrghariduse baasil ja kes elavad või on elanud asendus- või perekodus, hooldus- või eestkosteperes või turvakodus.
Õppestipendiumit antakse välja õppimise toetamiseks kuni 25 aasta vanustele noortele, kes elavad institutsionaalsel hooldusel. See tähendab, et päritoluperekonnast eraldatud laps on asunud elama mõnel riiklikul tasandil korraldatud teenusel nagu asendus- või perekodu, hoolduspere, eestkostepere või turvakodu.
Stipendiumi taotlemiseks on vajalik esitada dokumendid (taotlus, motivatsioonikiri, soovituskiri, tõend õppeasutuselt ja teenusel viibimise alust tõendav dokument) hiljemalt 2. veebruariks 2020.
MTÜ SEB Heategevusfondi asutasid aastal 2005 SEB Eesti Ühispank ja Ühispanga Elukindlustus. Nüüd korraldab fond asendushooldusel elavatele lastele projekte, mis arendavad laste ja noorte silmaringi. Samuti pakub SEB Heategevusfond kaks korda aastas noortele võimalust taotleda õppe- või hobistipendiumit huvitegevuseks ja õppimise toetamiseks.
Õppestipendiumile kandideerimine on avatud kuni 2.02.2020, vajaliku info õppestipendiumi programmi kohta leiab veebiaadressilt http://www.heategevusfond.ee/oppestipendium.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background