SEB Heategevusfond avab hobistipendiumi taotlusvooru

27/01/2020

Tagasi

SEB Heategevusfond avab hobistipendiumi kevadise taotlusvooru 27. jaanuaril lastele, kes ei saa elada päritoluperes (ja elab asendus- ja perekodus, hooldus- ja eestkosteperes või turvakodus). Hobistipendiumi taotlusi on võimalik esitada kuni 16. veebruarini 2020.
Stipendiumile on oodatud kandideerima 7–18-aastased lapsed või noorukid, kes viibivad asendus- ja perekodus, hooldus- ja eestkosteperes või turvakodus. Stipendiumit saab taotleda hobiga seotud varustuse, vahendite, mõne instrumendi, laagri või võistluse osalustasu ja huviringi igakuise osalustasu katmiseks. Hobistipendiumit antakse 2020. aastal välja kokku summas 20 000 eurot.
Hobistipendiumi programm on loodud selleks, et toetada laste ja noorte huvitegevuses osalemist ning edendada selle harjumuse abil nende tervisekäitumist. Kandideerima on oodatud nii need, kes juba tegelevad mõne huvialaga, kui ka need, kes alles alustavad huvitegevust.
Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada dokumendid (taotlus ja motivatsioonikiri, soovituskiri ja teenusel viibimise alust tõendav dokument) hiljemalt 16. veebruariks 2020. Täpsema info leiab SEB Heategevusfondi kodulehelt http://www.heategevusfond.ee/hobistipendium.
MTÜ SEB Heategevusfond asutati 2005. aastal. Fond korraldab asendushooldusel elavatele lastele projekte, mis toetavad laste ja noorte ea- ja võimetekohast arengut ning annavad tuge edasiõppimiseks, enesetäiendamiseks ja oma annete realiseerimiseks. Kaks korda aastas kuulutab fond välja õppe- ja hobistipendiumi taotlusvooru, mis on mõeldud hariduse omandamise ja huvitegevusega tegelemise toetamiseks.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background