Sass Henno peab ühisgümnaasiumis loengu

07/11/2019

Tagasi

Tuleval esmaspäeval kell 12.30-14.00 annab ühisgümnaasiumi aulas loengu Sass Henno. Henno on vägivallavastaste projektide eestvedaja ja ühiskondlikult aktiivne kirjanik. Loeng kannab pealkirja “Asjad, millest täiskasvanud rääkida ei julge”.
Henno teeb Eesti koolides loengupäevi noorte elu rasketel teemadel ja ärgitab neid kaasa mõtlema. Ta puudutab ausalt ja avatult olulisi teemasid, nagu probleemne lapsepõlv, kooliga toimetulek, koolikiusamine, alkoholi- ja uimastite tarbimine, lähisuhtevägivald ja eneseväljenduse olulisus. Loengu järel saavad õpetajad ja õpilased esitada küsimusi ning saavad infot lugemissoovituste ja riiklike tugiteenuste kohta.
Sass Henno sõnade kohaselt käib ta antud loengusarjaga mööda Eesti koole, kuna on alati tahtnud maailma paremaks muuta.
Ühisgümnaasium on hetkel osalemas ka sarnasel teemal rahvusvahelises Erasmus+ projektis. Ettevõtmise peamiseks eesmärgiks on üksteise mõistmine ja tolerantsus ning ühiste inimlike väärtuste leidmine olenemata religioossest, etnilisest või kultuurilis-keelelisest taustast. Projektis osalevad lisaks ühisgümnaasiumile kool Saksamaalt, Bulgaariast, Portugalist, Türgist ja Prantsusmaale kuuluvalt La Réunioni saarelt India ookeanis.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background