Pühapäeval on viimane võimalus Pärnu arengukavasse ettepanekuid teha

09/10/2020

Tagasi

Kõigil Pärnu arengust huvitatud inimestel on kuni 11. oktoobrini võimalus esitada Pärnu arengukava tegevuskava ja järgmise kolme aasta eelarvestrateegia täiendus- ja parandusettepanekuid.
Pärnu linna arengukava kehtib aastani 2035. Igal aastal vaadatakse arengukava lähiaastate tegevused üle ja planeeritakse eelarvestrateegias vahendeid, mille abil arengukavas püstitatud eesmärkideni jõuda. Üheks suuremaks lähiaastate investeeringuks on näiteks Pärnu kolmas sild, mille ehitamist on kavas alustada järgmisel aastal.
Arengukava muudatuste ja eelarvestrateegiaga on võimalik tutvuda 21. septembrist 11. oktoobrini Pärnu linna veebilehel, linnavalitsuses (Suur-Sepa 16), Audru osavallakeskuses (Pärna allee 7), Paikuse osavallakeskuses (Pärnade pst 11) ja Tõstamaa osavallakeskuses (Sadama tee 2). Linnavalitsus ja osavallakeskused on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 8-17 ja reedeti kell 8-16.
Pühapäevani kestva avaliku väljapaneku ajal saab esitada kirjalikke täiendus- ja parandusettepanekuid. Kui te linnavalitsusse või osavallakeskustesse enam tulla ei jõua, võite saata e-kirja aadressil linnavalitsus@parnu.ee või kirja postiaadressil Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu linn, Pärnu linn.
Avalik arutelu toimub 14. oktoobril kell 16 Pärnu Keskraamatukogus (Akadeemia 3). Haigetel või haigetega kokkupuutunutel palutakse jääda koju. Kohale tulijatel palutakse jälgida ohutut vahemaad ja võimalusel kanda maski.
Avalikust arutelust teeb Pärnu linna Facebooki leht otseülekande.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background