Pernova loodusmajas toimub ligipääsetava loodusturismi seminar

18/02/2020

Tagasi

Neljapäeval, 5. märtsil kell 10-16.30 toimub Pernova loodusmajas seminar “Ligipääsetav loodusturism – miks ja kellele?”.
Seminar on mõeldud turismiettevõtjatele, aktiivse puhkuse pakkujatele, omavalitsustele, loodusparkidele ja kõigile teistele, kes tegelevad loodusturismi ja taristu arendamisega.
Kokkusaamisele on ka oodatud liikumis-, nägemis- ja kuulmispuudega inimesed ning puuetega inimeste organisatsioonide esindajad.
Seminar toimub projekti “Nature Access to All” raames. Tegemist on rahvusvahelise projektiga, mis otsib võimalusi, kuidas muuta looduspärandi objektid ja vaatamisväärsused erivajadustega inimestele ligipääsetavaks. Samuti tegeleb projekt loodusturismi edendamisega laiemalt. Pärnu linn on selle projekti üks partnereid.
5. märtsil toimuval seminaril arutataksegi, mida teha selleks, et parandada erivajadustega inimeste juurdepääsuvõimalusi erinevatele loodusturismi objektidele ja sihtkohtadele Eestis. Toimuvad ettekanded, diskussioonid ja mõttevahetused. Oma kogemusi ja ideid jagavad nii ettevõtjad kui ka puuetega inimesed.
Seminari korraldab MTÜ Lääne-Eesti Turism koostöös Eesti puuetega inimeste koja ja keskkonnaametiga.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background