Pernova hariduskeskus kutsub lapsi suvekooli

18/06/2020

Tagasi

Pernova hariduskeskus ootab 7-13aastaseid lapsi juunis ja juulis suvekooli. Harivate, lõbusate ja vahvate ettevõtmistega suvekool on hea võimalus sisustada suvist koolivaheaega tegusalt ja põnevalt.
Õpilased saavad valida kahe erineva – tehnika ja looduse – suvekooli vahel. Tehnika suvekool toimub tehnikamajas (Kooli 6b) ja seal tegeletakse robotite ehitamise, kokanduse ja meisterdamisega. Looduse suvekool leiab aset nii loodusmajas kui vabas õhus (Tammsaare pst 57) ning seal uuritakse loodust nii klassiruumis kui avastusretkedel, meisterdatakse ja mängitakse.
Pernova programmijuht Kadri Rea nentis, et lapsed pidid kevadel eriolukorra tõttu pikalt kodus püsima, mistõttu on igati arusaadav, et alanud suvevaheajal tahetakse ringi liikuda, suhelda ja otsida kodusele olemisele vaheldust. Selleks kõigeks on Pernova hariduskeskuse linnalaagrid just see õige koht. Laagris saabki koos kaaslastega aktiivselt aega veeta, uusi sõpru leida ja kasulikke teadmisi saada.
Üks laagrivahetus kestab kolm päeva: teisipäevast neljapäevani kell 11-14.30. Ühe laagrivahetuse osalustasu on 30 eurot (sisaldab kerget lõunat).
Tegevused on laagrinädalate lõikes vahelduvad ja lapsi saab suvekooli registreerida mitmeks järjestikuseks suvekoolinädalaks.
Rohkem infot leiab Pernova hariduskeskuse kodulehelt www.pernova.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background