Pärnus toimub iduettevõtete nädal

07/11/2019

Tagasi

Järgmisel nädalal stardib Eesti iduettevõtete nädal Startup Week Tallinn. Sündmuse programm laieneb Pärnussegi, et tutvustada Eesti idusektori pakutavaid võimalusi. Pärnus toimub iduettevõtete nädala raames 11.-16. novembrini seitse sündmust.
Näiteks stardib Pärnus teisipäeval, 12 novembril uus igakuine sündmus APTEKi seinte vahel, mis on mõeldud asjalikele ja ettevõtlikele inimestele mõtete ja kogemuste vahetamiseks. Elisa UP meeskond korraldab 13. novembril praktilise töötoa, kus huvilistele jagatakse näpunäiteid nii ideede valideerimiseks, klientide otsimiseks kui ka esimeste investorite kaasamiseks. CTF Pärnu korraldab laupäeval, 16. novembril Capture The Flag võistluse, kus aja peale lahendatakse erinevaid küberturbe, krüptograafia ning ka üldisemaid tehnilisi ülesandeid. CTF Pärnu on taolisi võistluseid korraldanud juba kaks aastat ning nendest on osa võtnud sadu noori vanuses 14-26. Nädal kulmineerub Startup Week Satellites Pärnu lõpuüritusega, kus ettevõtlikel inimestel on võimalik jagada ärikontakte ja kogemusi.
Kõik programmis olevad sündmused on külastajatele tasuta, programmiga saab tutvuda ja üritustele registreeruda ettevõtmise kodulehel


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background