Pärnus on tänavaremont täies hoos

08/07/2020

Tagasi

Sel nädalal alustatakse või jätkatakse Pärnus paljude tänavate remonditöödega, Tammsaare ja Mai tänava ristmik suletakse asfalteerimiseks tõenäoliselt reedel.

Reedeni uuendatakse Rohu tänava asfaltkatet. Töid tehakse lõikude kaupa Männi tänavast Liblika tänavani. Neljapäevani valmistatakse ette teekate asfalteerimiseks, reedel toimub asfalteerimine. Tänavalõikudes, kus tööd käivad, on liiklus kinni ja ümber suunatud.

Kuni eedeni remonditakse Aasa ja Rohu tänava vahelist Kadri tänava lõiku. Täna valmistatakse ette teekate asfalteerimiseks, reedel toimub asfalteerimine. Asfalteerimise ajal on tänavalõik suletud ja liiklus ümber suunatud.

Reedeni uuendatakse Rohelise ja Telliskivi tänava vahele jääva Saviaugu tänava asfaltkatet. Reedel on kavas asfalteerimine. Asfalteerimise ajal on tänavalõik suletud ja liiklus ümber suunatud.

Neljapäeval remonditakse Rohelise tänava Oja ja Niine tänava vahelist lõiku. Asfalteerimist sel nädalal kavas pole.

Kuni neljapäevani on kavas asfalteerida Tammiste tee Niidu tänava ja Papiniidu silla vaheline lõik. Linnavalitsuse teede peaspetsialisti Jaak Kanniste sõnul teed asfalteerimise ajaks täielikult kinni ei panda, vaid asfalteeritakse algul üks ja seejärel teine sõidusuund.

Kolmapäeval tahetakse hakata asfalteerima Tammsaare puiestee Karja ja Kanali tänava vahelist lõiku, mis praegu on liikluseks suletud. Tõenäoliselt reedel suletakse sama tänava Karja ja Kooli tänava vaheline lõik, mis tähendab ka tiheda liiklusega Mai tänava ja Tammsaare puiestee ristmiku sulgemist ja bussiliikluse ümbersuunamist. Terve tänav tahetakse nädalavahetuseks, mil Pärnus on palju üritusi, liikluseks avada.

Kolmapäeval ja reedel remonditakse Vana-Sauga tänavat Laeva tänavast Vana-Sauga tänava lõpuni. Asfalteerimist seal sel nädalal kavas pole.

Männi tänaval Oja tänavast Lille tänavani on valmistatakse neljapäeval ette teekate asfalteerimiseks, asfalteerimine toimub reedel. Asfalteerimise ajal on tänav lõikude kaupa suletud ja liiklus ümber suunatud.

Reedel freesitakse ja valmistatakse ette teekate asfalteerimiseks Mai 37, 45, 7, 11 ja 13 juures asuvad kvartalisisesed teed.

Riia maanteed sel nädalal remontima ei hakata. Tõenäoliselt järgmisel nädalal alustatakse seal teekatte uuendamist Rähni tänavast Tammsaare puiesteeni. Korraga tehakse töid ainult ühel sõidusuunal, teine sõidusuund jääb liikluseks avatuks. Riia maanteed on kavas suures mahus uuendada Rähni tänavast Haraka tänavani.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background