Pärnus on kuni augusti alguseni Tivoli Tuur

08/07/2020

Tagasi

Kuni 9. augustini on esmaspäevast reedeni kell 15-22 ja nädalavahetustel kell 12-22 avatud kesklinna kail Tivoli Tuuri lõbustuspark. Pärnu linnavalitsuse avalike ürituste lubade komisjon seadis lisatingimusteks, et selle perioodi jooksul peab lõbustuspark olema vähemalt viis päeva suletud ja esitatavad kaebused peab lahendama avaliku ürituse eest vastutav Lauri Viikna.

Osadel päevadel mittetöötamise tingimust seades lähtus komisjon eelkõige ümberkaudsete elanike huvidest. Konkreetsetest kuupäevadest peab korraldaja eelnevalt kirjalikult teada andma.

Lõbustuspark ei tohi tekitada teisi isikuid oluliselt häirivat müra. Varem on ümberkaudsed elanikud selle üle kurtnud ning komisjon püüdis avamise kellaaegade ja lisatingimustega probleeme vältida, pidades oluliseks lõbustuspargi olemasolu suvises Pärnus.

Oma töös lähtub linnavalitsuse avalike ürituste lubade komisjon sellest, et Pärnus võiks olla võimalikult rohkem erinevatele inimestele suunatud üritusi, kuid nad peavad olema külastajatele ohutud ja korraldajad peavad võimaluse korral erinevate inimeste huvidega arvestama. Alati kaalutakse liikluskorraldust, ürituse kellaaegu jpt detaile, millest sõltub ürituse külastajate ja ülejäänud linnakodanike heaolu.

Pilt on illustratiivne.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background