Pärnus muudetakse seitse teeületuskohta ohutumaks

12/02/2019

Tagasi

Seitse teeületuskohta Pärnus Riia maanteel, Jannseni, Pikal ja Mai tänaval ehitatakse mai lõpuks ümber ning varustatakse liiklusmärke ümbritsevate hoiatustuledega.
Pärnu linnavalitsus tunnistas täna edukaks riigihankel „Pärnu teeületuskohtade ohutumaks ehitamine“ esitatud AS TREV-2 Grupi pakkumise. Ettevõte on valmis 31. maiks 116 472 euro eest uuendama Riia maantee ja Liiva tänava, Riia maantee ja Kastani tänava, Riia maantee ja Kännu tänava, Riia maantee ja Saare tänava, Jannseni ja Havi tänava, Pika ja Pühavaimu tänava ristmikul ja Mai 28 ees asuvad ülekäigurajad.
Ülekäiguradadele ehitatakse ohutussaared, paigaldatakse jalakäija teele astumisest märku andev ohutusvalgustus ja uuendatakse liikluskorraldust. Sarnased, kollaste LED tuledega ümbritsetud liiklusmärgid on kasutusel Mai ja Laine tänava ristmikul. Seal on liiklusmärgid paigaldatud kogu tee ulatuses ja põlevad nii öösel kui päeval, uutel ülekäiguradadel süttivad hoiatustuled ainult pimedal ajal tee keskele paigaldatava liiklusmärgi ümber.
Ülekäiguradade ohutumaks muutmist toetab majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, ettevõtmist finantseeritakse nii riigi kui linna eelarvest.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background