Pärnumaal toimub XI Jõesuu lastekross

20/09/2019

Tagasi

Jõesuu lastekross 2019 toimub 22. septembril kell 11 Pärnumaal, Jõesuu krossirajal. Üritusel toimuvad võistlused jalgratastega (vanusegruppidele: alla 6-aastased; 6-7-aastased; 8-9-aastased; 10-11-aastased; 12-14-aastased) ja mootorratastega (vanusegruppidele: alla 9-aastased; 9-14-aastased). Kõik osavõtjad saavad autasustatud. Peale selle teevad Eesti parimad krossipoisid demosõite. MTÜ Motokrossipisik koos mootorrataste, turvavarustuse ja juhendajaga ootab kõiki noori huvilisi, kes soovivad mootorrattasõiduga esmatutvust teha. Üritus on nii osavõtjatele kui pealtvaatajatele tasuta.
Võistlema pääsevad kuni 15-aastased (15. sünnipäev) noormehed ja neiud. Jalgrattaks loetakse liikumisvahendit, millel on vähemalt üks ratas ja mis liigub võistleja lihasjõul (näiteks tõuke- või jooksuratas, kolmerattaline ratas jne).

Starti lubatakse mootorrattad, võrrid, rollerid, taskubaigid (ka tugiratastega) jne, mille mootori töömaht on kuni 50cc kahetaktilistel ja kuni 125cc neljataktilistel mootoritel (erandiks on demoklass).

Mootorratastel võistlejatel on kohustuslik lapsevanema kohalolek. Võistleja võistleb omal riisikol – korraldaja ei võta vastutust võimalike
materiaalsete ja tervislike kahjude eest. Kõik võistlejad peavad kandma kiivrit.

Jõesuu lastekrossi korraldaja on Motoklubi JLME.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background