Pärnumaal ehitakse 18 Helkuripuud

01/10/2019

Tagasi

Pärnumaal on Helkuripuud Põhja-Pärnumaal Tootsi kooli, lasteaia, noortekeskuses (Kooli 7 ja Tuleviku 1), Pärnu-Jaagupi (Kooli 2) ning Vändra Noortekeskuse (Vana tn. 70)juures. Samuti Vändra lasteaia Rukkilille (Spordi 13) ja Mürakaru (Pikk 15) maja aadressidel.

Tori vallas on kaasatud Are Avatud Noortekeskus (Pärivere tee 17, Are alevik) ja Suigu Noortetuba (Tootsi tee 6). Lisaks on Tori alevikus puud aadressidel Võlli tee 5 ning Virula 11.

Saarde valla tänavune Helkuripuu asub Pärnu tn. 62, Kilingi-Nõmme linn. Tahkuranna vallas Avatud Noortekeskuse juures (Pargi tee 1, Uulu küla). Lääneranna vallas on puu Lääneranna noortekeskuse juures(Tallinna mnt 1, Lihula).

Pärnu linnas on helkuripuud leitavad Raeküla Vanakooli keskuse (Lembitu 1), Pärnu Noorte Vabaajakeskuse, Männipargi lasteaia (Rääma 38B) juures. Samuti Koidula pargis, Lastepargis ning Mai Helkuripuu asub Papiniidu 50

Audru osavallakeskuse puu asub Audru Noortekeskuse aadressil (Sauna 1).

Helkuripuu mõte on selles, et kel helkur on üle, saab selle puule riputada ning kel puudu, saab puult helkuri võtta ja selle enda külge riputada, et end pimedal ajal nähtavaks teha.

Pärnu linna ja Tre raadio helkuripuu ehitakse 1. oktoobril kell 12 Lastepargis. Helkureid aitavad puule riputada Pärnu Vabakooli 5. klassi lapsed, Lõvi Leo, linnavalitsuse, politsei ja raadio esindajad. Lisaks Pärnu Vaprus jalgpalliklubi ja Pärnu Sadam korvpalliklubi liikmed.

Üle-eestiliselt on sel päeval enda kodukohta turvalisemaks muutmas 82 kogukonda.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background