Pärnumaa ettevõtjate ümarlaual räägitakse väikeettevõtlusest ja idusektorist

25/05/2020

Tagasi

Sel kolmapäeval, 27. mail toimub Pärnu linnavalitsuse eestvedamisel ja osalusel taas Pärnumaa ettevõtjate ümarlaud. Rahvakogunemiste piiranguid arvestades toimub seekordne ümarlaud e-keskkonnas Zoom.
Kell 15 algaval virtuaalsel kokkusaamisel tulevad kõneks nii Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtete tegevus kui Eesti idusektoris toimuv.
Ümarlaual osalemiseks tuleb end registreerida. Seda saab teha lehel: https://bit.ly/2TBvv6b.
Sündmusel saavad sõna mitmed esinejad.
Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon (EVEA) president Heiki Rits tutvustab ümarlaual osalejaile oma juhitavat assotsiatsiooni ja räägib, kuidas EVEA on toeks väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele.
Startup Estonia juht Maarika Truu võtab luubi alla Eesti idusektori hetkeseisu ja prognoosid. Üleilmse kriisihäkatoni The Global Hack peakorraldaja Kai Isanda ettekandest saab teada, kuidas sai teoks maailma suurim veebipõhine programmeerimismaraton ja millised seal sündinud ideed on tänaseks lendu tõusnud.
Tarkvaraarenduse intensiivüritustest The Global Hack võttis osa üle 12 000 inimese enam kui sajast riigist. Osalejad töötasid häkatoil üle poole tuhande erineva elumuutva projekti kallal.
Põnevad tulevad ka AS Tallink Grupi digiturunduse ja analüütika juhi Andrus Kiisküla ning pärnakate firma OÜ Punch Drinks asutaja Joosep Raudsepa ettekanded – kui Kiisküla toob välja kümme tähelepanekut edukaks turundamiseks, siis eriolukorra ajal põhitegevuse kõrvalt desoainet tootma hakanud Raudsepp räägib oma kogemusele tuginedes, kuidas muuta kõigest kahe nädalaga ärimudelit.
End “uue ajastu joogivabrikuks” kutsuva osaühingu peamiseks tegevuseks on tervislike karastusjookide ja alkohoolsete käsitöökokteilide tootmine.
Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse spetsialisti Toomas Toodu sõnul näitas märtsi alguses toimunud Pärnumaa ettevõtjate ümarlaud, et vajadus sellise ettevõtmise järele väga suur.
Ettevõtjate ümarlauad toimuvad kord kvartalis. Järgmine üritus toimub sügisel.
Ümarlauaga seotud ideed ja ettepanekud võib saata toomas.toodu@parnu.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background