Pärnu volikogu otsustas anda kolm teenetemärki

30/11/2018

Tagasi

Pärnu linnavolikogu otsustas anda linna teenetemärgi kolmele inimesele, kelle kauaaegne töö on kodulinna jälje jätnud.
Tiit Kaske tunnustati pühendunud töö eest turismiala arendamisel. Oma erialase ettevalmistuse ja teemasse süvenemise poolest kuulub Kask parimate kuurortlinna Pärnu ajaloo ja arengu tundjate ja tutvustajate hulka. Seda tööd on ta teinud nii abilinnapea, ülikooli õppejõu kui Pärnu muuseumi pedagoogina, olles koostanud paljusid kuurortlinna tutvustavaid trükiseid, näitusi ja arengukavasid.
Maia Erm on aastaid töötanud Koidula gümnaasiumi õppealajuhataja ja õpetajana. Tema töö on olnud ajastut kujundav: Ermi eestvedamisel on kool varakult õpetama hakanud humanitaarsuunda tugevdavaid aineid, säilitades samas traditsioonid ja reaalaine süvaõppe. Erm on innustanud tuhandeid õpilasi, kellest nii mõnigi on tema jälgedes sammunud.
Samamoodi on Koidula kooli vilistlasi kujundanud 43 aastase tööstaažiga vene keele õpetaja Viive Korb. Tema elutööks on vene keele õpetamine, kus Korbi õpilased on alati Pärnu parimate seas. Korbi töö on tähelepanu pälvinud ka üleriigiliselt, ta on õpilasi inspireeriv, kohusetundlik ja loominguline õpetaja.
Maia Ermile antakse teenetemärk nr 102, Tiit Kasele teenetemärk nr 103 ja Viive Korbile teenetemärk nr 104.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background