Pärnu VK vastaseks poolfinaalis on tiitlikaitsja Saaremaa VK

11/03/2019

Tagasi

Pärnu Võrkpalliklubi kindlustas koha Eesti meistrivõistluste poolfinaalis, kui veerandfinaalseeria teises mängus saadi reedel Tallinnas 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:19) jagu TalTechist. Avamängu oli neljapäeval Pärnu võitnud 3:0.
Poolfinaalis läheb Pärnu vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubiga, kolme võiduni peetava seeria avamäng toimub 16. märtsil kell 17 Pärnu spordihallis.
Pärnu edukaim oli brasiillane Chizoba Neves Atu, kes tõi 25 punkti (+14), 13 silma (+3) läks Taavet Leppiku kontosse ja 10 punkti (+5) lisas Illia Kovalov, kes sai kolmandas geimis vigastada ja pidi mängu pooleli jätma. Pärnu vastuvõtt oli 61%, rünnakuid lahendati 56-protsendiliselt, blokipunkte teeniti 10 (Chizobalt 5 blokki) ja servil löödi 9 ässa (4 ässa läks Toms Švansi arvele) ja eksiti 22 pallingul. Pärnu poolel ei teinud kaasa Siim Ennemuist.