Pärnu VK sai tabelisse kaks võitu juurde

19/11/2018

Tagasi

Neljapäeval alistas Pärnu võõrsil Rakvere VK 3:1. Avageimi pööras enda kasuks Rakvere meeskond, saades võidu numbritega 25:23. Kahes järgmises geimis oli kindlam Pärnu tiim, võttes võidud 25:22 ja 25:20. Neljandas geimis oli Rakvere meeskonnal seisul 24:22 lauale lüüa geimpall, kuid pärnakad tulid rongi alt välja ja kallutasid mängu enda kasuks 29:27 ning said tabelisse neljanda võidu.
Pärnu meeskonnale tõid 17 punkti Chizoba Eduardo Neves Atu (+13) ja Ilja Kovaljov (+8). Atvars Ozolinsi panuseks jäi 11 punkti (+7). Rakvere meeskonna resultatiivseim oli Taavi Nõmmistu 13 punktiga (+6). Pärnakate rünnakuprotsent oli 54, vastastel 43. Pärnu meeskonna vastuvõtuprotsent oli 64, Rakverel 66. Pärnu mängumehed kostitasid vastseid viie ässpalliga, rakverlased vastasid kuue äs
Reedel Audentese spordikeskuses toimunud mäng Selver Tallinna ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel kujunes äärmiselt põnevaks ja leidis lõpplahenduse alles viienda geimiga. Selle kallutas enda kasuks tulemusega 24:22 Pärnu, võites kogu kohtumise 3:2 (25:20, 22:25, 25:20, 20:25, 24:22).
Mängu lõpus suutsid Selveri noored mehed 10:10 seisult 14:11 ette rebida, ent tänu Martti Keele suurepärasele serviseerijale rabeles Pärnu raskest seisust välja ja jõudis 14:14 viigini. Matšpalle oli kasutada mõlemal ja lõpuks suutis mängule punkti panna Pärnu, võites geimi 24:22.
Pärnu edukaim oli koguni 31 punkti (+19) toonud ukrainlane Ilja Kovalov, Eduardo Neves Atu lisas 18 silma (+1). Pärnu vastuvõtt oli 52%, rünnak 47%, blokipunkte teeniti 14, servil löödi 8 ässa (4 lõi Keel) ja tehti 23 viga.
Credit 24 Meistriliiga esimene ring lõppeb pärnakatele sel reedel, 23.novembril kodusaalis Limbazi vastu.
Juba järgmise nädala kolmapäeval, 28.novembril tuleb aga Pärnusse Itaalia tippklubi Vero Volley Monza, kelle vastu Pärnu VK alustab CEV Challenge Cupi põhiturniiri.