Pärnu VK meeskond võttis veerandfinaali avamängus Selveri vastu võidu

22/02/2019

Tagasi

Neljapäeval mängiti Credit24 Meistriliigas kolm veerandfinaalmängu. Audentese spordikeskuses alistas Pärnu VK 3:1 Tallinna Selveri.
Eeldatavalt kõige tasavägisemas vastasseisus, kus omavahel vastamisi põhihooaja 4. ja 5. koha saanud Pärnu VK ja Selver Tallinn, jätkas suvepealinna meeskond oma selle hooaja võidukat seeriat Selveri vastu. Pärnu, kes võitis põhiturniiril mõlemad omavahelised mängud, võttis ka veerandfinaali esimeses kohtumises võidu. Erinevalt kahest eelmisest, kus võidunumbrid olid napid 3:2, võttis Pärnu seekord võidu veidi kindlamalt 3:1 (25:23, 15:25, 25:17, 25:20).
Mängu esimene geim oli ainuke tasavägine, mängumeeste punkte mängisid selles siiski kindlamalt Avo Keele hoolealused. Aga tasavägise geimi kaotus ei murdnud sel hetkel veel Tallinna meeskonda. Vastupidi, teise geimi võitis hoopis väga kindlalt Selver. Ometi tasavägist mängu Audentese spordihoones rohkem ei nähtudki. Kolmandas ja neljandas oli Pärnu selgelt parem ja nii lähebki Pärnu laupäevasele teisele mängule vastu 1:0 liidrina.
Pärnakate resultatiivseim oli 26 punktiga Chizoba Neves Atu. Tema efektiivsusnäitaja oli +17, 41-st rünnakust lõi pärnakate diagonaal punktiks 23 (56%), lisaks 1 serviäss ja 2 blokipunkti. Illia Kovalov lisas 12 (+3) ja tervelt 3 mängijat – Taavet Leppik, Toms Švans ja Siim Ennemuist – lisasid igaüks 8 punkti.
Kaotajate poolel panustasid Oliver Orav 18 (+7), Timo Lõhmus 17 (+13) ja Albert Hurt 14 (+9) punkti. Mängu statistika.
Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria teine mäng selles paaris mängitakse laupäeval kell 17:00 Pärnu spordihallis. Kui vaja läheb kolmandat, siis see mäng toimub samuti pühapäeval kell 17:00 samuti Pärnus.
Credit24 Meistriliiga Final Four toimub 1. ja 2.märtsil Tartus.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background