Pärnu väikeettevõtjad saavad toetust taotleda

20/03/2020

Tagasi

Kuni ülejärgmise esmaspäeva, 30 märtsini saavad Pärnu linna ettevõtted taotleda ettevõtlustoetust. Meetme eesmärgiks on Pärnu linna väikeettevõtete konkurentsivõime suurendamine ning selle kaudu Pärnu linnas ettevõtluse arendamine.

Taotleja peab olema väikeettevõte, st ettevõttes töötab vähem kui 50 töölist ja ettevõtte aastakäive ja/või aastabilansi kogumaht ei ületa 10 miljonit eurot. Taotleja peamine tegevuskoht peab olema Pärnu linnas (sh osavallad) ning taotleja peab olema tegutsenud vähemalt ühe majandusaasta.

Toetatavad tegevused on muuhulgas eksperdi kaasamine toote- ja teenusearenduse nõustamiseks; toote- ja teenusearendusprojektide koostamine; eksperdi kaasamine tehnoloogiaalaseks nõustamiseks; ekspordiplaanide koostamine; turu- ja tasuvusuuringute läbiviimine; tööalased täiendkoolitused ning eksportturgudele suunatud turundustegevused.Toetuse alammääraks on 1000 eurot ja ülemmääraks 5000 eurot ühe taotleja kohta kalendriaastas. Taotluse eelarves peab olema ette nähtud omafinantseering, mille suurus on vähemalt 30% projekti kogumahust.

Ettevõtlustoetust on välja antud 2012 aastast alates.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background