Pärnu tänavaid remondivad Viamer Grupp ja TREF Nord

14/05/2019

Tagasi

Pärnu linna tänavaid hakkavad sel suvel remontima OÜ Viamer Grupp ja AS TREF Nord, kokku kulub selleks 984 593 eurot.
Tänavate remondiks välja kuulutatud riigihange oli jaotatud neljaks osaks. Neist esimese, mis sisaldas eri suuruses lõikude ja aukude parandamist ligi 5000 ruutmeetri ulatuses, võitis Viamer Grupp, kes oli valmis töid tegema 109 140 euro eest.
Ülejäänud osade võitjaks tunnistas linnavalitsus AS TREF Nordi pakkumused. Kesklinnas ja Raekülas uuendab ettevõte ca 13 850 ruutmeetri ulatuses tänavaid 285 336 euro eest. Kavas on korda teha Energia tänav, Ravi tänav Metsa tänava ja Riia maantee vahel, Rüütli tänav Pargi tänavast Vanapargi tänavani, Akadeemia tänav Keskväljakust Rüütli tänavani, Väike-Kuke tänav Rähni ja Liiva tänava vahel, Muuli tänav Ringi tänavast Seedri tänavani, Ringi tänav Muuli tänavast kolledžini, Suvituse põik ja Riia maantee Suur-Sepa ja Rähni tänava vahel.
Ülejõel ja Suur-Jõe tänava piirkonnas remondib TREF Nord ligi 18 900 ruutmeetrit tänavaid, saades selle eest 351 499 eurot. Kavas on parandada Suur-Jõe tänavat Fortumist Mere tänavani, Liiva ja Kastani tänava vahel ja Liiva tänava ristmiku juures ning erinevaid lõike Niidupargi, Pirni, Lina, Tähe, Rohu, Tulika, Lõo, Jannseni ja Rääma tänaval ja Tallinna maanteel.
Eraldi võtab TREF Nord ette kõnniteede uuendamise ca 9895 ruutmeetri ulatuses, mis maksab 238 668 eurot. Kõnniteid on plaanis rajada või remontida haigla juures ning Oja, Jannseni, Ringi, Aia, Esplanaadi, Uus, Rääma ja Rohelisel tänaval, Mere puiesteel, Õhtu põigis ja Riia maanteel.
Vastavalt riigihanke tingimustele peavad kõnniteed ning Kesklinna ja Raeküla tänavad remonditud saama 12. juuliks. Ülejõe tänavad ja ülelinnalised remonditööd tuleb lõpetada hiljemalt 23. augustiks.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background