Pärnu spordibaase hakkab haldama Pärnu Spordikeskus

16/10/2020

Tagasi

Pärnu linnavolikogu otsustas asutada Pärnu Spordikeskuse, mis hakkab järgmise aasta 1. jaanuarist linnavalitsuse hallatava asutusena majandama Pärnu Spordikooli ja Paikuse Spordikeskuse objekte ning uusi valmivaid spordirajatisi.
Praegu on huvikooli Pärnu Spordikool hallata kuus ülelinnalise kasutusega spordibaasi: Pärnu Spordihall, Pärnu Kergejõustikuhall, Pärnu Rannastaadion (sealhulgas hostel) koos harjutusväljakutega, Raja ujula, Raeküla staadion ning Raeküla tervise- ja kunstlumerada. Paikuse Spordikeskus haldab Paikuse spordikompleksi, mille koosseisu kuulub lisaks spordikeskusele staadion, skatepark ja rannavõrkpalliväljak. Peagi on valmimas Rehepapi tänava altküttega jalgpalli kunstmuruväljak ja Lastestaadioni tehisjäävalmidusega liuväljak.
Spordiobjektide majandamise koondamine uue asutuse alla võimaldab kasutada ühtset broneerimissüsteemi ja turunduskanaleid, ühtlustada hinnakirju ning kasutada inimesi ja vahendeid otstarbekamalt. Ühe objekti talvisel madalhooajal on võimalik nende töötajatele pakkuda rakendust suvise tipphooajaga objektidel ja vastupidi. Samuti võimaldab see efektiivsemalt kasutada rajatiste hooldustehnikat.
Paikuse Spordikeskus liidetakse alates 1. jaanuarist 2021 Pärnu Spordikeskusega ja ta lõpetab iseseisva juriidilise isikuna tegevuse.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background