Pärnu sellesuvine tänavaremont on lõppenud

23/08/2019

Tagasi

Pärnu linnas uuendati sel suvel ligi 49 500 ruutmeetri ulatuses sõidu- ja kõnniteid, tänavaremondiks kulus ligi miljon eurot.
Kõige enam uuendati teid kesklinnas ja ranna rajoonis. Uue tänavakatte said Rüütli tänav Pargi tänavast Vanapargi tänavani, Akadeemia tänav Keskväljakust Rüütli tänavani, Väike-Kuke tänav Rähni ja Liiva tänava vahel, Muuli tänav Ringi tänavast Seedri tänavani, Ringi tänav Muuli tänavast kolledžini, Suvituse põik, Riia maantee Suur-Sepa ja Rähni tänava vahel, Mere tänav Metsa tänava ja Riia maantee vahel, Kaubamajaka sissesõit, Aia tänav Karja tänavast Esplanaadi tänavani ning erinevad lõigud Karja, Pae ja Vanapargi tänaval.
Suur-Jõe tänavat remonditi Fortumist Mere tänavani, Liiva ja Kastani tänava vahel ning Liiva tänava ristmiku juures. Uue tänavakatte said erinevad lõigud Ülejõel Niidupargi, Pirni, Lina, Tähe, Rohu, Tulika, Lõo, Jannseni ja Rääma tänaval ning Tallinna maanteel.
Ligi 5000 ruutmeetri ulatuses parandati erinevas suuruses tänavalõike ja teedele tekkinud auke. Pikemad tänavalõigud asusid Oja ja Papiniidu tänaval.
Eraldi võeti ette kõnniteede uuendamine ca 10 000 ruutmeetri ulatuses. Uued kõnniteed rajati Oja tänavale Liblika ja Niidu tänava vahel ning Rohelisele tänavale Tulika tänava ja Ehitajate tee vahel. Vanu kõnniteid uuendati haigla juures, Jannseni, Ringi, Aia, Esplanaadi, Uus ja Rääma tänaval, Mere puiesteel ja Õhtu põigis.
Enamiku Pärnu tänavatest ja kõnniteedest remontis AS TREF Nord, erinevas suuruses tänavalõikude ja aukude parandamisega tegeles OÜ Viamer Grupp.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background