Pärnu linnavalitsuse haridusosakonna juhatajana asub tööle Ene Koitla

16/06/2020

Tagasi

Pärnu linnavalitsuse haridusosakonna juhatajana asub 27. juulist tööle Ene Koitla, kes praegu töötab Kaitseväe Küberväejuhatuses personali peaspetsialistina.
Koitla on omandanud bakalaureusekraadi Tartu ülikooli ärijuhtimise ja magistrikraadi Tallinna ülikooli infotehnoloogia juhtimise erialal. Ta on aastatel 2003-2017 töötanud Eesti Infotehnoloogia Sihtasutuses (EITSA), mis 2013. aastal nimetati ümber Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuseks (HITSA).
Koitla on osalenud paljudes erinevates projektides ja koordineerinud nende tegevust. Näiteks Euroopa Struktuurifondide (ESF) programmid digiõppes (kutse- ja kõrghariduses), rahvusvahelistes töörühmades ja projektides ning haridus- ja teadusministeeriumi (HTM) haldusalas haridusstrateegia töörühmades. Väga suure rahvusvahelise kogemuse sain rahvusvahelise füüsikaolümpiaadi (IPhO) 2012 orgkomitee esimehe ülesandeid täites.
Koitla on juhtinud üle kümne aasta erinevate digiõppe konverentside ja seminaride korraldamist, kus käisid esinemas mitmed maailma digiõppe visionäärid.
Viimasel ajal on Koitla panustanud Eesti Kaitseväe kübervaldkonna teenistujate kompetentsimudeli rakendamisse ja juurutamisse. Enne seda töötas ta hariduses digitehnoloogia nõustamise ja projektide koordineerimine projektijuhina ja Viimsi keskkooli direktorina.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background