Pärnu linnavalitsus tegi ettepaneku moodustada Pärnu Spordibaasid

30/09/2020

Tagasi

Pärnu linnavalitsus tegi volikogule ettepaneku asutada alates järgmise aasta 1. jaanuarist linnavalitsuse hallatava asutusena Pärnu Spordibaasid, mis hakkaks majandama Pärnu Spordikooli ja Paikuse Spordikeskuse objekte ning uusi peagi valmivaid spordirajatisi.
Praegu on Pärnu Spordikooli kui huvikooli hallata kuus ülelinnalise kasutusega spordibaasi: Pärnu Spordihall, Pärnu Kergejõustikuhall, Pärnu Rannastaadion (sealhulgas hostel) koos harjutusväljakutega, Raja ujula, Raeküla staadion ning Raeküla tervise- ja kunstlumerada. Paikuse Spordikeskus haldab Paikuse spordikompleksi, mille koosseisu kuulub lisaks spordikeskusele staadion, skatepark ja rannavõrkpalliväljak.
Peagi on valmimas Rehepapi tänava altküttega jalgpalli kunstmuruväljak ja Lastestaadioni tehisjäävalmidusega liuväljak. Paikuse Spordikeskus liidetaks alates 1. jaanuarist 2021 Pärnu Spordibaasidega ja ta lõpetaks iseseisva juriidilise isikuna tegevuse. Kavatsust hinnanud Paikuse osavallakogu kiitis selle ühehäälselt 24. septembril heaks.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background