Pärnu linnavalitsus otsib Pärnu jõuluturu korraldajat

13/02/2020

Tagasi

Pärnu linnavalitsus ootab pakkumisi isikutelt, ettevõtetelt või organisatsioonidelt, kes sooviksid korraldada 2020. aasta detsembris Pärnus Iseseisvuse väljakul jõuluturgu.
Kesksel linnaväljakul tegutsevad jõuluturud detsembrikuus paljudes linnades.
Need loovad linnaruumis pühademeeleolu, pakuvad võimalust tarbida käsitööliste ja väiketootjate toodangut ning nautida erinevate esinejate etteasteid.
Pärnus avati Iseseisvuse väljakul esmakordselt jõuluküla ühes -turuga mullu detsembris. Vahetult pühadele eelnenud nädalavahetusel toimunud üritus näitas selgelt, et sellise temaatilise sündmuse järele on talvises suvepealinnas nõudlust. Jõuluküla ja -turg ühes mitmekülgse kultuuriprogrammiga meelitasid ettevõtmisest osa saama nii kohalikke kui külalisi.
Seetõttu soovib linn, et Iseseisvuse väljaku jõuluturust kujuneks iga-aastane traditsioon.
Käesoleva aasta jõuluturg peaks kestma vähemalt kaks päeva, selle toimumisaeg võiks jääda ajavahemikku 18.-20. detsember.
Jõuluturu korraldamiseks tuleb linnale koostada pakkumine, mis sisaldab ürituse kontseptsiooni ja programmi, jõuluturu korraldamise ja läbiviimise eelarvet, võimalike kauplejate ja müüdavate kaupade tutvustust ning potentsiaalsete koostööpartnerite loetelu. Pakkujal peab ka olema varasem ürituste korraldamise kogemus.
Pakkumised tuleb esitada hiljemalt 20. märtsil kella 12ks. Täpsemad tingimused pakkumise koostamiseks ja esitamiseks leiab Pärnu linna veebilehelt.
Pakkumisi hindavad Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse, kultuuri- ja sporditeenistuse töötajad ning valdkonna abilinnapead. Hindamisel arvestatakse jõuluturu kontseptsiooni ja selle omanäolisust.
Pärnu linn toetab osaliselt jõuluturu korraldamist.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background