Pärnu linnavalitsus ootab teavet tublide sotsiaalvaldkonna töötajate kohta

11/09/2019

Tagasi

Pärnu linnavalitsus ootab teavet tublide sotsiaalvaldkonna töötajate kohta, kelle töö ja tegevus on sel aastal eriliselt silma jäänud.
Sotsiaalhoolekande valdkonnas jagab linn tunnustusi seitsmes kategoorias: aasta sotsiaaltöö tegija, aasta vabatahtlik, aasta hooldustöötaja, aasta lastehoolekande- ja peretöö tegija, aasta sotsiaaltöötaja, aasta sotsiaalvaldkonna juht ja aasta sotsiaaltöötaja koostööpartner.
Tunnustuste eesmärk on väärtustada neid inimesi, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega panustanud Pärnu sotsiaalhoolekande valdkonna arendamisse ning kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju sotsiaalvaldkonnas on aasta jooksul välja paistnud erilise tulemuslikkusega.
Ettepanekuid tunnustamiseks saab linnavalitsusele esitada 30. septembrini. Kandidaate võivad esitada kõik soovijad.
Aasta sotsiaaltöö tegijat tunnustatakse linnavalitsuse aukirja ja rahalise preemiaga.
Aasta vabatahtlikku, hooldustöötajat, lastehoolekande- ja peretöö tegijat, sotsiaaltöötajat, sotsiaalvaldkonna juhti ja sotsiaaltöötaja koostööpartnerit tunnustatakse linnavalitsuse aukirja ja kingitusega.
Tunnustused antakse üle iga aasta 12. novembril, rahvusvahelisel sotsiaaltöötajate päeval toimuval pidulikul tunnustusüritusel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background