Pärnu linnapea tänab kuldmedaliga gümnaasiumilõpetajaid

25/06/2019

Tagasi

Homme, 26. juunil tänab ja õnnitleb linnapea Romek Kosenkranius Pärnu linna gümnaasiumide kuldmedaliga lõpetajaid. Pidulik vastuvõtt toimub kell 14.00 Ammende Villas.
Tänavu on üldhariduskoolide kuldmedaliga lõpetajaid Pärnus kokku kakskümmend seitse. Neist kaheksa Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumist, kolmteist Pärnu Koidula Gümnaasiumist, neli Pärnu Ühisgümnaasiumist ning üks Tõstamaa Keskkoolist ja üks Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumist. Pidulikul vastuvõtul avaldab linnapea tublidele elluastujatele tänu pühendumise eest õpingutesse ning annab noortele üle Pärnu märgi. Kõiki kuldmedaliga lõpetajaid tunnustab linn 200-eurose stipendiumiga.
Pidulikul vastuvõtul õnnitleb linnapea ka neid gümnaasiumilõpetajaid, kes on kutsutud 27. juunil Vabariigi Presidendi vastuvõtule. Kadrioru roosiaias toimuvale presidendi vastuvõtule on kutsutud viisteist tegusat lõpetajat, kes lisaks väga headele õpitulemustele on saavutanud silmapaistvaid tulemusi spordis, muusikas, kunstis või teadustöös.
Presidendi vastuvõtule on oodatud Liisamari Viik ja Hans Markus Kalmer Humanitaargümnaasiumist, Anna-Maiam Käär Tõstamaa keskkoolist, Liisbet Klein ja Kevin Saar Ühisgümnaasiumist, Pavel Sõsojev ja Merike Luihka Täiskasvanute gümnaasiumist, Anett Palmiste, Janely Kangur, Kirke Pruudel, Katrin Kostabi, Cristin Marii Titma, Anastasija Gorjatševa, Johanna Lipp ja Kärolin Veerpalu Koidula gümnaasiumist.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background