Pärnu hakkab valima aasta terviseedendajat

09/10/2019

Tagasi

Pärnu linn kutsub üles andma teada “Pärnu aasta terviseedendaja” tunnustuse väärilistest kodanikest.
Terviseedendaja tunnustusega väärtustatakse neid Pärnu linna elanikke, kelle tegevus on käesoleval aastal aidanud kohalikku tervise edendamise valdkonda oluliselt arendada, kes on silma paistnud ja olnud eeskujuks oma tervislike või sportlike eluviisidega.
Tubli terviseedendaja võib olla üksikisik, aga see võib ka olla pere.
Pärnu linnavalitsuse rahvatervise spetsialisti Kärolin Nirgi sõnul on terviseedendaja kaaskodanikele eeskujuks ja inspiratsiooniks.
Rahvatervise spetsialisti selgitust mööda võib aasta terviseedendaja kandidaadi tegevusest olla sündinud mõni suurem sündmus, ent see võib olla ka igapäevane väike toimetamine oma kodukonna hüvanguks.
Aasta terviseedendaja kandidaate saavad esitada kõik soovijad.
Ettepanek(ud) koos põhjendustega tuleb saata Pärnu linnavalitsusele (märgusõna “Edendaja”) posti teel, tuua linnavalitsuse infolauda või saata e-posti teel aadressil linnavalitsus@parnu.ee.
Kandidaate saab esitada 30. oktoobrini. Aasta terviseedendaja valib välja erinevate organisatsioonide spetsialistidest moodustatud tervisenõukogu.
Aasta terviseedendajat tunnustatakse Pärnu linnavalitsuse tänukirja ja teemakohase auhinnaga. Tunnustus antakse üle novembris toimuval kodanikeühenduste tänu- ja inspiratsioonipäeval.
“Pärnu aasta terviseedendaja” tunnustust antakse välja alates 2010. aastast.
Mullu valiti Pärnu aasta terviseedendajaks sünnitoetaja ja imetamisnõustaja Hele-Riin Verlin.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background