Otsitakse 13 päkapikku Pärnumaa laste kingisoovide täitmiseks

20/12/2019

Tagasi

Üheteistkümnendat aastat kogutakse kokku jõulukingi soovid lastelt, kes ei saa elada oma päritolu peres ja kelle koduks on asendus- või turvakodu. Jõulueelse nädala jooksul aidatakse leida Jõulupuu projektiga head inimesed, kes annavad oma panuse, et täita laste südamesoovid.
Täna otsitakse veel toetajaid veel 13 Pärnumaa lapse unistuse täitmiseks. Nii igatseb 4-aastane tüdruk Klariine nukumaja, mida oma käe järgi seada. Õed Carmen ja Carina igatsevad tõukekelkusid, millega mööda Pärnu lumiseid teid sõita ja terviseradadel ka kasvatajatele oma sõiduteenusega rõõmu pakkuda. 17-aastane Alari soovib jõuluvanalt kalastusmagnetit, millega jõgedest metallist esemeid välja tõmmata ja sedasi jõgesid puhastada. Jpm.
Iga lapse soov on isiklik ja kõikide laste kingitused komplekteeritakse individuaalselt. Tehtud annetuste eest soetatakse vabatahtlike abiga jõulusoovide nimekirjas olevad kingitused ja pakitakse. Siin on võimalik heita pilk jõulukontorisse: https://youtu.be/FCNWz5wDL3g
Jõulusoovide puu projekti raames koguti sel aastal taas kokku Eesti asendus- ja turvakodudes elavate laste ja perede 715 jõulusoovi ning riputati need aadressil www.heategevusfond.ee/joulupuu paiknevale jõulupuule. Kui jõulukingitus on soetatud ja vabatahtlikud päkapikud on kingituse ära pakkinud, on annetajatel võimalik jõulupuul ka vaadata, milline kingitus on annetuse eest lapse kingipaki sisse pandud. Kingikotid saadetakse Omniva kullerite abiga jõulupidudeks laste turva- ja asenduskodude 99 erinevasse peresse üle Eesti.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background