Oodatakse kandidaate haridus- ja noorsoopreemiale

12/09/2019

Tagasi

Veel kuni 15. septemrini saab Pärnu linnavalitsusele esitada ettepanekuid haridus- ja noorsoopreemia kandidaatide kohta.
Pärnu linna haridus- ja noorsoopreemia määramise eesmärgiks on tähtsustada õpetajate, haridustöötajate ja noorsootöötajate rolli. Tunnustada Pärnu linna haridusasutusi, haridusjuhte, noortevaldkonna edendajaid, tugispetsialiste ning teisi pedagoogilisi töötajaid ja isikuid, kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud laste ja noorte kujunemisele mitmekülgselt arenenud isiksusteks ning kelle panus on positiivselt mõjutanud Pärnu linna haridus- ja noortevaldkonna arengut.
Hariduspreemiaid antakse välja seitsmes kategoorias: hariduse aastapreemia; aasta õpetaja (omistatakse reeglina 4-le inimesele); aasta noor õpetaja; aasta tugispetsialist; aastate õpetaja; aasta hariduse sõber ning aasta haridusjuht. Noorsoopreemia antakse välja aasta noorsootöötajale. Preemia saanule omistatakse tiitel ja määratakse rahaline preemia
Pärnu linna hariduspreemiate ja noorsoopreemia määramiseks võivad kandidaate esitada füüsilised ja juriidilised isikud ning isikute ühendused.
Lisainformatsioon on leitav Pärnu linnavalitsuse kodulehel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background