Nädalavahetusel on Pärnus rahvarohke

09/08/2019

Tagasi

Tänasest pühapäevani toimub Pärnus palju meelelahutusüritusi, mis meelitavad rahva tänavatele ja toovad endaga kaasa liikluspiiranguid.
Täna toimuvad kesklinnas Pühavaimu ja Uuel tänaval, Nikolai tänava parklas ja Steineri aias Pärnu XXII Gildipäevad, mis toimuvad täna kell 12-20 ja laupäeval kell 10-18.
Tänasest pühapäevani toimub Jakobsoni pargis, Rüütli tänaval ja raekoja ees Pärnu linna kultuurifestival „In August“. Reedel kell 22 on raekoja ees festivali avaperfomance, mille tõttu sulgetakse raekoja esine liikluseks. Liikluspiiranguid toob kaasa ka Jakobsoni pargi ja selle ümbruses asuva festivaliala ettevalmistamine, kus festivalisündmused toimuvad laupäeval.
Täna kuni kell 22ni toimub Raekülas Vanakooli keskuse juures tänavafestival „AUGUSTIjäljed Raekülas“. Kodukohvikud ja taaskasutuskaubamajad on avatud kogu linnaosas, kell 18-22 koondub tegevus Lembitu ja Käo tänavale. Kell 17.30-22.30 on festivali tõttu osaliselt suletud Lembitu ja Käo tänav ning Uku puiestee.
Laupäeval algab „In August“ kell 12 ja kestab ööl vastu pühapäeva kella kaheni. Kell 12-24 toimub Rüütli tänaval vanalinna suvelõpupidu, kell 13 avatakse Jakobsoni park, kus saab vaadata ja kuulata rikkalikku kunsti-, kirjandus- ja muusikaprogrammi. Kell 16 algab puhvet A.P.T.E.K.i juures Pärnu Bodypaint Festival.
Laupäeval kell 14 algab Supeluse tänaval suvelõpu tänavapiknik, mis kestab ööl vastu pühapäeva kella kaheni. Ürituse tõttu sulgetakse Supeluse tänav liikluseks.
Huvitavaid sündmusi toimub ka Kesklinnast ja ranna rajoonist kaugemal. Laupäeval kell 11-24 on Suur-Jõe 44a Konse motelli ja karavanikämpingu korraldatavad vanatehnika päevad. Tõstamaal kestavad tänasest pühapäevani osavalla päevad, Doberani rannamajas on laupäeva õhtul Valgeranna Festival.

Liiklusskeemidega on võimalik tutvuda Pärnu linnavalitsuse kodulehel


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background