Nädalavahetusel näeb Pärnu rannas Eesti ratsaspordi tippe

19/08/2019

Tagasi

Reedest pühapäevani toimub Pärnu rannas esmakordselt rahvusvaheline Eesti suve suurim ratsaspordivõistlus Classic Pärnu 2019. Ürituse raames võistlevad takistussõidus Eesti parimad ratsanikud ja osalejad lähiriikidest kokku 250 hobusega. Lisaks võistlusele toimub mitmekülgne programm ka pealtvaatajatele.
Classic Pärnu 2019 ratsavõistlusel osalevad ka käesoleva aasta Eesti meistrivõistluse takistussõidu võitjad ning Eesti koondise liikmed.
Võistlusele tulevad kindlasti Eesti hetke parimaid takistussõitjaid Kullo Kender, Paul Argus ja Urmas Raag. Samuti on tulemas U25 vanuseklassi parimad noored ratsanikud ning ligi 30 välisvõistlejat Soomest, Lätist ja Leedust.
Esmakordselt toimuv mastaapne ratsavõistlus pakub mitmekülgset programmi ka pealtvaatajatele, kuid tekitab rannarajoonis nädalavahetusel ka liiklusmuudatusi. Supeluse tänava mere poolses otsas on avatud Classic Pärnu toidutänav, mille tõttu on sealsel alal tänav avatud vaid jalakäijatele.  Lisaks saab tutvuda ratsavarustuse ning meie partnerite toodete ja teenustega Expo alal Kuursaali ees.
Classic Pärnu 2019 ratsaspordivõistlus saab alguse juba reedel kell 13, kui võistlema asuvad lapsed ja ponid ning saab vaadata võistlejate soojendussõite. Expo ala ning toidutänav avatakse aga laupäeval ning neid saab külastada pühapäeva õhtuni ehk võistluste lõpuni. Võistluste finaal ehk Mandatum Life Grand Prix 140cm tasemel toimub pühapäeval orienteeruvalt kell 14.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background